Sazinies:

Ja vēlaties iegādāties kādu no dzīvokļiem, lūdzam sazināties ar kādu no projekta pārdošanas vadītājiem.

Kā iegādāties:

1.Solis – Dzīvokļa rezervēšana

Pēc galīgā lēmuma pieņemšanas par izvēlēto māja ir jāparaksta rezervācijas līgums un klientam jāiemaksā rezervācijas maksa 1500 EUR apmērā (rezervācijas periods ir 1 mēnesis, rezervācijas maksa tiek atmaksāta tikai gadījumos, ja kredītiestāde ir atteikusi klientam finansējumu).

2.Solis – Pirkuma Priekšlīguma parakstīšana

Kad banka ir apstiprinājusi kredītu tiek parakstīts Pirkuma Priekšlīgums un klientam jāiemaksā 10% no kopējās pirkuma cenas (tajā iekļauta jau iemaksātā rezervācijas maksa 1500 eur).

3.Solis – Pirkuma līguma parakstīšana

Pirkuma līgums un Apsaimniekošanas līgums tiks parakstīti, kad māja būs gatavs, pilnu summu un atbilstošās nodevas apmaksās klients. Šajā posmā dzīvoklis tiek reģistrēts Zemesgrāmatā uz klienta vārda. Atslēgas tiek izsniegtas, kad reģistrācija Zemesgrāmatā ir finalizēta un Pārdevējs ir saņēmis pilnu pirkuma maksu.

Dzīvokļa pirkuma summa ietver:

Māja pabeigšanu pēc pircēja izvēlētās iekšējās apdares paketes un projekta, kā arī maksu par inženiertīklu (elektrības, ūdens un kanalizācijas līniju) izbūvi un pieslēgšanu.

Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešamas mūsu tīmekļa vietnes galveno funkciju nodrošināšanai un lietotāja preferenču saglabāšanai.

Close cookie popup
Developed by Reaktiiv